Ligų priežastys

Liga – harmonijos su Visata pažeidimas

„Gyvenime nebūna atsitiktinumų, – teigia žmonės, ieškantys dvasinių ligų priežasčių, – yra tik nenorinčiųjų suvokti, kodėl gyvenimas teka viena ar kita vaga.“

Alergiją neretai provokuoja savo gebėjimų neigimas, bejėgiškumo jausmas, susierzinimas, nuoskauda, persisotinimas informacija ar nuolatiniu ėmimu iš gyvenimo, kai sutrinka natūralus ėmimo-davimo procesas.

Alerginė vaikų reakcija – dažnai tėvų elgesio atspindys.

Pažvelkite į savo vidų, būkite sąžiningi, atkreipkite dėmesį, kokie jūsų santykiai su žmonėmis, ko vengiate, nebijokite gyventi. Hipnozės veikiamas žmogus nereaguoja į alergeną, vadinasi, svarbiausias vaidmuo tenka jūsų sąmonei.

Akių ligos atspindi nenorą matyti. Tai gali būti negeri dalykai ar situacijos. O dažniausiai blogus dalykus matome dėl to, kad į gyvenimą žvelgiame per neigiamų nuostatų prizmę.

Geriausia išeitis – keisti požiūrį, susikurti tokį gyvenimą, kuris būtų malonus akims.

Ausų uždegimai dažnai vargina tuos, kurie nenori išgirsti kitokios tiesos, yra užsispyrę, konservatyvūs, įlindę tarsi į nepramušamą šarvą.
Įsiklausykite į vidinį balsą.

Gerklės skausmas dažnas tiems, kurie tarsi praryja pyktį, tokiu būdu nuslopindami neigiamas emocijas. Taip pat šis negalavimas neretai vargina tuos, kurie nemoka ir negali išreikšti savęs dėl įvairių vidinių kliūčių, nevisavertiškumo.
Mokykitės išreikšti save, drąsiai priimkite likimo dovanas, daugiau bendraukite su žmonėmis ir sakykite savo nuomonę.

Inkstai susiję su įvairiomis baimėmis, aplinkinio pasaulio nepriėmimu, noru perkurti jį pagal save.

Stenkitės, kad jūsų gyvenime neliktų baimės, turėkite tik gerų ketinimų, būkite kitiems tolerantiški.

Hipertonija (didelis kraujospūdis) vargina tuos, kurie niekaip negali išspręsti vidinių ir išorinių konfliktų, yra nuolat įsitempę, nerimauja.

Mokykitės susitaikyti su praeities įvykiais ir nesigręžiokite atgal, gyvenkite šia diena.

Kasos sutrikimus simbolizuoja polinkis ir despotišką valdingumą, norą viską kontroliuoti, kategoriškumą.

Kasa simbolizuoja gyvenimo saldumą, tad mokykitės mėgautis gyvenimu, gauti saldumo iš bendravimo su žmonėmis, ir kasos negalavimai pasitrauks.

Kepenų sutrikimai byloja apie troškimą pateisinti savo veiksmus ir elgesį. Kita vertus, kepenys – pykčio talpykla, todėl jų negalavimai vargina piktus ar šią neigiamą emociją savyje slopinančius žmones.

Savo pykčio gal ir nereikėtų viešai demonstruoti, geriau jį transformuoti, pakeisti supratingumu, meile, atjauta.

Mažakraujystė byloja apie džiaugsmo stygių. Tokiems žmonėms gyvenime trūksta dinamikos.

Visa, ko mums reikia, yra Visatoje – tereikia priimti jos dovanas.

Plaučių ligos susijusios su baime likti neišklausytiems, nesuprastiems, nesugebėjimu imti ir duoti, nenoru patirti visavertį gyvenimą.

Nebijokite drąsiai pasidalyti su kitais savo dvejonėmis, baimėmis, viltimis, negniaužkite savo emocijų, mėgaukitės visomis gyvenimo spalvomis.

Skrandžio sutrikimai – baimės ir nemokėjimo valdyti savo gyvenimą pasekmė.

Nebūkite priešiški pasauliui, atviromis akimis ir širdimi žvelkite į naujoves, būkite pakantesni ir tolerantiškesni kitiems.

Sloga dažnai kartojasi tiems žmonėms, kurie vengia tam tikrų kvapų, nori pailsėti nuo rūpesčių ir žmonių.

Mokykitės geriau suprasti savo jausmus, iš neigiamų pakeisti juos į teigiamus.

Sąnarių skausmai būdingi tiems, kurie nuolat kritikuoja save ir kitus. Sąnariai – lankstumo, judėjimo simbolis. Kai žmogus pasidaro nelankstus, nebegali pakeisti savo įsitikinimų, apie tai praneša sąnarių skausmas.

Mokykitės naujų dalykų, plėskite savo akiratį, kad netaptumėte pelke.

Širdis – gyvybinis žmogaus centras. Ne veltui sakoma: „Klausyk širdies.“ Ją sargdina pernelyg stiprios emocijos arba jų slopinimas, pavyzdžiui, baimė patirti meilę, nenoras pasidalyti ja su kitais, džiaugsmo stoka ir jo perteklius.

Gailiaširdžiai žmonės labai vertinami kitų, tačiau jie patys dažniausiai užmiršta save ir dėl to kenčia širdies skausmus.

Padėkite žmonėms, bet drauge ir rūpinkitės savimi.

Tulžies pūslės negalavimai simbolizuoja negalėjimą atleisti, suprasti aplinkinius, užslopintas emocijas.

Stenkitės pašalinti neigiamas mintis, pyktį. Būkite kantresni ir palankesni kitiems žmonėms.

Žarnynas – naujų dalykų pasisavinimo ir senųjų atsikratymo simbolis. Jei nėra harmonijos tarp priėmimo ir atidavimo, sutriks žarnyno veikla. Storosios žarnos negalavimai išduoda pernelyg didelį stabilumo siekį, pokyčių baimę ir norą gyventi be sukrėtimų. Plonoji žarna – baimę veikti savo nuožiūra. Vidurių užkietėjimas byloja apie polinkį į godumą, savininkiškumą, perdėtą materialumą ir įvairių daiktų kaupimą.

Pradėkite nuo paprastų dalykų: susitvarkykite namus, išmeskite visus nereikalingus daiktus. Ar jums lengva tai padaryti? Viskas, ko metų metais nenaudojote, yra šlamštas, kuris ne tik užgriozdina namus, bet ir atima jūsų sveikatą.

Kaip sau padėti?

Netreniruojami raumenys silpsta, nedirbdami su savo dvasia, neturėdami jokio vidinio gyvenimo, apauginame jį piktžolėmis lyg neravimą gėlyną. Vargu ar pavyks įveikti vieną ar kitą ligą nekeičiant savo gyvenimo ir nuostatų. Išorinėmis priemonėmis galime tik pristabdyti ligą, numalšinti jos simptomus, bet net ir išoperuotas organas negarantuoja pasveikimo. Liga atsinaujina kažkur kitur, tampa lėtinė. Daugelio savipagalbos knygų autorė L. Hey, remdamasi ligų priežasčių tyrimais ir asmeniniu pasveikimu nuo vėžio, padėjo daugeliui pasaulio žmonių atrasti savo kūrybines galias, atsikratyti baimių, įveikti kūno ir dvasios negalavimus. Vienas L. Hey darbo principų – duoti užduotį savo sąmonei ir ji, pasak moters, įveiks visas bėdas. Tai darykite vakare, prieš užmigdami, kai esate visiškai atsipalaidavę, arba medituodami, kai kūnas būna alfa būsenos. Sakykite sau pozityvius dalykus: „Aš sveikas“, „Mano širdis plaka ritmiškai“, „Kraujospūdis susinormalizuoja“ ir kt.

* * *

4 pakopų programa

1. Raskite savo ligos dvasinę priežastį. Jei tai iš karto nepavyksta padaryti, detalizuokite užduotį: pagalvokite, kokios jūsų mintys ar veiksmai galėjo išprovokuoti sveikatos sutrikimą, pasistenkite prisiminti, kokiomis aplinkybės sunegalavote. (Galbūt nuolat esate kuo nors nepatenkintas, dėl savo nelaimių kaltinate valdžią, aplinkybes? Gal smerkiate ką nors dėl jų ydų? Gal pavydite? Nenorite dalytis? Linkite bloga? Negalite atsisveikinti su praeitimi?)

2. Pasistenkite aiškiai suvokti sveikatos sutrikimo priežastį, išnarstykite visą situaciją. Galbūt ir anksčiau pasitaikydavo tokių situacijų.

3. Keiskite mąstymą. Galvokite, kad jau sveikstate. Atgaminkite jūsų sveikatą paveikusią situaciją, ją keisdami sau palankia linkme. Neigiamas mintis keiskite teigiamomis.

4. Kasdien medituokite. Pagerės ne tik jūsų sveikata, bet ir asmeninis gyvenimas. Tokiu būdu galite keisti viską, kas nesiseka. Siekite dvasinio tobulėjimo. Tai padės jums geriau suprasti negerovių priežastis.


Daugiau šioje kategorijoje: « Alkoholis-narkotikai? Faktai »

Sekite mus feisbuke

Mūsų draugai